SSS

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz kişiye özel olduğu için yani tamamen size özel hazırlandığı için, maalesef kapıda ödememiz bulunmuyor.

Çerçeveli Gökyüzü Haritası ve Kanvas Tablo ürünlerimiz en geç 5 iş günü, Gümüş Kolye ürünümüz en geç 7 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderiliyor. Bulunduğunuz ile göre 1-3 iş günü içerisinde elinizde oluyor.

Siparişinizle ilgili tüm bilgilendirmeleri SMS aracılığıyla size iletiyor, siparişinizin her aşamasında sizi SMS ile bilgilendiriyoruz!

Ayrıca siparişinizin durumunu,

•  “0 (232) 332 1575” Whatsapp iletişim hattımızdan,

• Instagram üzerinden,

• “info@gokyuzunuparlat.com” mail adresimizden

•  Sitemizin “İletişim” sayfasından bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra Kargo Takip Numarası tarafınıza mail ve SMS yoluyla iletilecektir, Kargo Takip Numarası ulaşmadığında dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz!

Tabii ki, tüm ürünlerimiz içerisinde ürünü anlatan bilgilendirme kartı ile hediye paketinde gönderiliyor. Ürününüzün faturası mail adresinize iletilecektir.

Teslimat bilgilerine hediyeyi göndereceğiniz kişinin “İsim ve Adres” bilgilerini, “Telefon” kısmına ise hediyeyi göndereceğiniz kişiye bilgi gitmemesi için kendi telefon numaranızı girmelisiniz. Ürünlerimiz hediye paketi ile içerisinde fiyat bilgisi olmadan gönderilmektedir. Ürününüzün faturası mail adresinize iletilecektir.

Gökyüzü haritasını doğru bir şekilde oluşturmak için saat bilgisi gereklidir, tam saati bilmeseniz bile ortalama bir saat bilgisi(18.00-20.00 gibi) yeterli olacaktır, ancak yine de bilmediğiniz durumlarda boş bırakabilirsiniz, boş bıraktığınızda saati 00.00 olarak alıyoruz.

Elbette, sipariş sayfasındaki “İletmek istedikleriniz” kısmından saat bilgisinin tablo üzerinde yer almasını istediğinizi belirtebilirsiniz.

Tabii ki, yazı alanına ve isim alanına istediğinizi yazabilirsiniz.

Evet, verdiğiniz konuma ait koordinatları biz buluyoruz, hem gökyüzü haritasını oluşturmak için kullanıyoruz hem de tablonuza ekliyoruz.

Elbette, sipariş sayfasındaki “İletmek istedikleriniz” kısmından bize hangi bilginin yazılmasını istemediğinizi yazabilirsiniz.

“İletmek istedikleriniz” kısmından bize tam olarak ne istediğinizi anlatabilirsiniz, elimizden gelen en iyi şekilde yapacağız!

Çerçeveli ürünlerimizde “315 gr Tuale” kağıtlara Ricoh Pro C9100 Dijital Baskı Makinesi ile  yüksek kalitede baskı yapıyoruz. Çerçevemizin ana malzemesi “MDF”, cam kısmında ise görüntü olarak normal camdan farksız, kırılmaya dayanıklı “Plexiglass” kullanıyoruz. 

Kanvas ürünlerimizde Epson Surecolor B9000 Plotter ile en yüksek kalitede ürünler hazırlıyoruz!

Kredi kartına vade farkıyla “3-6-9-12 Taksit” ile ödeme yapabilirsiniz!

Bizi Takip Edin

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye'nin her yerine
hızlı ve ücretsiz kargo!

kaliteli ürün

Yüksek baskı ve çerçeve kalitesi ile mükemmel ürünler!
Hediye paketi ile gönderim!

EN İYİ FİYAT

Ürünlerimizin kalitesine oranla
en iyi fiyatı teklif ettiğimizi
garanti ediyoruz!

GÜVENLİ ÖDEME ve
taksit imkanı

Shopier aracılığıyla kredi kartı ile güvenli ödeme imkanı!
Vade farkıyla "3-6-9-12 Taksit" imkanı!

Scroll to Top