SSS

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz kişiye özel olduğu için yani tamamen size özel hazırlandığı için, maalesef kapıda ödememiz bulunmuyor.

Siparişleriniz en geç 5 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderiliyor. Bulunduğunuz ile göre 1-3 iş günü içerisinde elinizde oluyor.

•  “0 (232) 332 1575” Whatsapp iletişim hattımızdan,

• Instagram üzerinden,

“info@gokyuzunuparlat.com” mail adresimizden

•  Sitemizin “İletişim” sayfasından bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra Kargo Takip No tarafınıza mail ve SMS yoluyla iletilecektir, Kargo Takip No ulaşmadığında dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz!

Tabii ki, tüm ürünlerimiz içerisinde ürünü anlatan bilgilendirme kartı ile hediye paketinde gönderiliyor. Fotoğraflara anasayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz.

Teslimat bilgilerine hediyeyi göndereceğiniz kişinin “İsim ve Adres” bilgilerini girmelisiniz. Ürünlerimiz hediye paketi ile içinde fiyat olmadan gönderilmektedir.

Gökyüzü haritasını doğru bir şekilde oluşturmak için gereklidir, tam saati bilmeseniz bile ortalama bir saat bilgisi(18.00-20.00 gibi)  yeterli olacaktır, ancak yine de bilmediğiniz durumlarda boş bırakabilirsiniz, boş bıraktığınızda saati 00.00 olarak alıyoruz.

Elbette, sipariş sayfasındaki “İletmek istedikleriniz” kısmından saat bilgisinin tablo üzerinde yer almasını istediğinizi belirtebilirsiniz.

Tabii ki, yazı alanına ve isim alanına istediğinizi yazabilirsiniz.

Evet, verdiğiniz konuma ait koordinatları biz buluyoruz, hem gökyüzü haritasını oluşturmak için kullanıyoruz hem de tablonuza ekliyoruz.

Elbette, sipariş sayfasındaki “İletmek istedikleriniz” kısmından bize hangi bilginin yazılmasını istemediğinizi yazabilirsiniz.

“İletmek istedikleriniz” kısmından bize tam olarak ne istediğinizi anlatabilirsiniz, elimizden gelen en iyi şekilde yapacağız!

“315 gr Tuale” kağıtlara yüksek kalitede baskı yapıyoruz. Çerçevemizin ana malzemesi “MDF”, cam kısmında ise görüntü olarak normal camdan farksız, kırılmaya dayanıklı “Plexiglass” kullanıyoruz.

Kredi kartına vade farkıyla “3-6-9-12 Taksit” imkanıyla ödeme yapabilirsiniz!

Bizi Takip Edin

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye'nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo!

kaliteli ürün

Yüksek baskı kalitesi ile mükemmel ürünler!

EN İYİ FİYAT

Ürünlerimizin kalitesine oranla en iyi fiyatı teklif ettiğimizi garanti ediyoruz!

KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME

Shopier aracılığıyla kredi kartı ile güvenli ödeme imkanı!